Polityka prywatności

1 §

Ochrona Danych Osobowych

 1. Administratorem danych osobowych jest ANITA MAKARSKA-GURGACZ, NIP: 7122860322, ul. Techniczna 4 20-151 Lublin.
 2. Podmiot korzystający z usług serwisu (tj. Klient) wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych podanych przez Klienta podczas składania zamówienia, w procesie korzystania ze mousepad24.eu (tj. Sklep).
 3. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych uniemożliwi świadczenie usług drogą elektroniczną oraz dokonywanie przez Klienta zakupów w Sklepie.
 4. Przetwarzanie Klienta danych osobowych pozwala Administratorowi danych osobowych na świadczenie usług m.in. utrzymanie Państwa konta, realizowania zamówień, kontakt związany z wykonaniem umowy, a także przesyłanie informacji marketingowych (w tym  newslettera).
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz na czas zgodny z obowiązującymi przepisami z uwzględnieniem przedawnienia roszczeń oraz zobowiązań podatkowych.
 6. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do żądania ich poprawiania lub usunięcia. Dane osobowe mogą być poprawiane lub usuwane po zalogowaniu się na konto Klienta lub poprzez zgłoszenie do Sprzedawcy na adres e-mail: shop@mousepad24.eu.
 7. Udostępnienie przez Klienta danych osobowych, w związku z zamieszczaniem opinii lub recenzji Produktów w Sklepie bądź portalach społecznościowych, oznacza wyrażenie zgody na udostępnienie tych danych nieograniczonemu kręgowi osób.
 8. Klient oświadcza, iż podane przez niego dane osobowe są danymi Klienta.
 9. Administrator, za pośrednictwem Sklepu oraz innych form komunikacji zbiera i przetwarza poniżej wyszczególnione dane osobowe Użytkowników przekazywane podczas procesów rejestracji, składania zamówień w Sklepie, korzystania z komunikatora online dostępnego w Sklepie:
  1. imię i nazwisko
  2. adres płatności i dostawy
  3. numer telefonu
  4. adres email
 10.  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane operatorowi płatności oraz firmie kurierskiej.
 11. Administrator zobowiązuje się do dołożenia starań w celu zachowania należytego zabezpieczenia danych osobowych Klienta
 12.  Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Koszyk

close