You certainly love this collection

Best Selling Products

Stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz pełni bardzo ważną rolę w profilaktyce zespołu cieśni nadgarstka, a także innych schorzeń kończyn górnych, wynikających z długotrwałej pracy przy komputerze.

Podkładki z logo firmy

Oferowana przez nas ergonomiczna podkładka pod mysz biała lub w innym kolorze, stanowi rewelacyjny gadżet do stworzenia na nim nadruku z logo Twojej firmy. Możesz je wręczyć swoim pracownikom jako wyposażenie stanowiska pracy, jak również podarować jako upominki. Niezależnie od przeznaczenia, będą one stanowiły atrakcyjny i funkcjonalny gadżet.

Nadruk w pełnym kolorze

Na indywidualne życzenie klienta wykonana może zostać podkładka pod mysz biała lub w innym kolorze, z poduszką oraz niezwykle interesującym wizualnie nadrukiem w pełnym kolorze. Dzięki temu na tym niewielkim gadżecie można umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę związaną z działalnością firmy lub ważnym wydarzeniem. Oferujemy kilka kolorów tego produktu.

4000

Items in Store
Purchase the goods you need every day or just like in a few clicks or taps, depending on the device you use to access.

70%

Our Customers Come Back
We sell not only top quality products, but give our customers a positive online shopping experience forget about struggling.

2million

Users of the Site
Our store is more than just another average online retailer. We sell not only top quality products but give our customers.

You certainly love this collection

Podkładka pod mysz biała sublimacyjna

Biały kolor podkładki jest nowością w naszej ofercie i pozwala na całkowite wykorzystanie powierzchni płaskiej produktu.

Grafika w formie zdjęcia, obrazu lub innego projektu może zostać urozmaicona przejściami tonalnymi, co sprawia, że ten model cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Podkładka pod mysz biała sprawia, że całość prezentuje się jeszcze lepiej.

You certainly love this collection

Zastosowanie żelowych podkładek ergonomicznych

Osoby wykonujące pracę biurową spędzają znaczną część swojego czasu pracując przy komputerze. Wykonując taki rodzaj pracy przez 8 h dziennie, pracujemy przy komputerze ponad 2000 h rocznie. Należy zauważyć, że większość z nas korzysta z komputera także w czasie wolnym, co jeszcze zwiększa tę liczbę. Warto zatem zadbać o komfort pracy, stosując jednocześnie prozdrowotne profilaktyki.

Odpowiedzą na to zapotrzebowanie jest stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz z poduszką, która poprawia komfort oraz precyzję operowania myszką komputerową, a także może uchronić użytkownika przed poważną chorobą, jaką jest zespół cieśni nadgarstka.

Ergonomiczna, żelowa podkładka pod mysz z firmowym nadrukiem jest stosunkowo niedrogim i łatwym w zastosowaniu gadżetem, który może znacznie ułatwić prace i poprawić jej komfort, stąd tak znaczące zainteresowanie tym produktem.

Jest to także doskonały gadżet reklamowy, ze względu na osobisty charakter i częstość korzystania przez użytkownika.

Ergonomiczna podkładka pod mysz biała lub w wybranym kolorze – zadbaj o zdrowie podczas codziennej pracy!

Budowa podkładki ergonomicznej - żelowej

On the other hand, we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment, so blinded by desire, that they cannot foresee the pain and trouble that are bound to ensue.

01

Free Exchanges

Oferowane przez naszą firmę ergonomiczne podkładki pod mysz, wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

02

Premium Gift Tins

Na wierzchu znajduje się gładki nylon odpowiedni do wszystkich rodzajów myszek komputerowych.

03

60 Day Refund Policy

W środku znajduje się specjalna miękka pianka, a pod spodem gumowa antypoślizgowa powłoka.

04

Best Price Guarantee

W środku podpórki znajduje się bardzo przyjemny w dotyku żel, który zapewnia doskonałe podparcie nadgarstka, nie powodując ucisku.

05

Evouchers To Your Inbox

Dodatkową zaletą żelu jest to, że nie nagrzewa się w kontakcie z ciałem i przez cały czas pozostaje przyjemnie chłodny.

Nadruki reklamowe na podkładkach żelowych

W zależności od preferencji klienta proponujemy dwie techniki, jakimi jest zadrukowana, wybrana przez klienta, podkładka pod mysz biała lub w innym kolorze:

  • Nadruk sitotransferowy, z pojedynczych kolorów nanosimy w dowolnym miejscu podkładki, w sposób nieutrudniający pracy myszki. Metoda jest ekonomiczna, atrakcyjna i trwała. Nadruk może składać się nawet z dziesięciu kolorów. Technika tak jest najczęściej wybierana w przypadku tworzenia ergonomicznych artykułów jako element wyposażenia stanowisk pracowniczych.

  • Część naszych podkładek posiada dodatkową białą poliestrową powłokę do nadruku sublimacyjnego. Podkładki te znakujemy nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni. W rezultacie można nanieść na tego typu gadżet reklamowy dowolne zdjęcie lub grafikę w wysokiej rozdzielczości oraz dowolnych kolorach.

Dodatkowa etykieta informacyjna

Na życzenie klienta istnieje możliwość umieszczenia specjalnej etykiety na odwrocie podkładki – pozostała powierzchnia antypoślizgowa jest wystarczający, aby podkładka stabilnie trzymała się podłoża. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne w branży farmaceutycznej – ze względu na obowiązek zamieszczania informacji o leku na materiałach promocyjnych.

Koszyk

close